Jak vybrat odšťavňovač KitchenAid?

odšťavňovač KitchenAidMagazín > Články a zajímavosti

Příprava šťávy nebyla nikdy jednodušší. Pokud hledáte zařízení pro rychlé a jednoduché vymačkání šťávy z pomerančů, grapefruitů, citronů i ostatních citrusových plodů, a které si hravě poradí i s kořenovou zeleninou všeho druhu tak právě pro Vás je ideálním řešením odšťavňovač od společnosti KitchneAid. V naší nabídce najdete dva růné druhy odšťavňovačů a to odstředivý odšťavňovač Artisan 5KVJ0333 a nízkootáčkový odšťavňovač Artisan 5KVJ0111 a 5KSM1JA, který je určený jako doplněk pro roboty KitchenAid.

 

Kuchyňské odšťavňovače pomáhají v dnešní uspěchané době zajistit příjem vitamínů, stopových prvků a rostlinné vlákniny i hodně vytíženým lidem. Během několika vteřin promění na chutný nápoj libovolnou směs čerstvého ovoce a zeleniny a dovolí tak vstřebat prospěšné látky z takového objemu rostlinné stravy, jaký bychom jinak nebyli schopni zkonzumovat. Mezi odšťavňovači jsou ovšem rozdíly, a to i mezi špičkovými zástupci výrobce KitchenAid.

Odstředivý odšťavňovač KitchenAid Artisan 5KVJ0333

Čerstvě vymačkané pomerančové šťávy, chutné zeleninové šťávy a smoothies jsou pro nový odstředivý odšťavňovač Artisan od společnosti KitchenAid hračkou. Odšťavňovač Artisan funguje velmi rychle a snadno, a díky extrémně silnému motoru Vám pomůže připravit veškeré šťávy a domácí džusy v nejlepší možné kvalitě. Krásně tvarovaný odšťavňovač má objem jednoho litru a je vhodný pro větší množství ovoce nebo zeleniny.

Příslušenství

Nízkootáčkový odšťavňovač KitchenAid Artisan 5KVJ0111

Krásně tvarovaný odšťavňovač má objem jednoho litru a je vhodný pro větší množství ovoce nebo zeleniny. Má mimořádně velký vstupní otvor s násypným zásobníkem, proto také není potřeba tolik předchozího krájení. Po odšťavňování můžete vše snadno vyčistit. Dvoufázová technologie pomalého odšťavňování s nožem z nerezové oceli pro krájení surovin před odšťavňováním a šnekovým systémem - umožňuje získání maximálního množství šťávy s menším množstvím přípravné práce a vytvořené pěny.Příslušenství

Nízkootáčkový odšťavňovač KitchenAid 5KSM1JA 

Rychlé a jednoduché vymačkání šťávy z pomerančů, grapefruitů, citronů i ostatních citrusových plodů a zeleniny. Odšťavňovač pracuje na bázi "odstředivky", která si hravě poradí i s kořenovou zeleninou všeho druhu. Tento odšťavňovač je příslušenstvím pro roboty KitchenAid ARTISAN 5KSM150PSE, 5KSM156PSE, Heavy Duty 5KPM5, Artisan 5KSM7580, Heavy Duty 5KSM7591.

Příslušenství

Srovnání odšťavňovačů podle technických parametrů a vlastností

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
» Doporučte nás!

Provozovatel

HOMEWARE s.r.o.
Syrovice 349
664 67 Syrovice

Tel.: +420 725390797
E-mail: obchod@homeware.cz
HOT-LINE

tajine

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail pro odběr novinek:

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.