Nerezové nádobí KitchenAid

Zobrazení: stručné plné verze pro tisk
Nerezový kastrol s poklicí třívrstvý 1,5 l, 16 cm
Nerezové nádobí Nerezový kastrol s poklicí třívrstvý 1,5 l, 16 cm
Dostupnost: Skladem
Výrobce: KitchenAid
Katalog. číslo: KC2T15PLST
průměr: 16 cm
objem: 1,5 l
Cena:
2471 Kč bez DPH, 2990 Kč vč. DPH

Nerezové nádobí na indukci KitchenAid

Po právu nejoblíbenějším materiálem doma v kuchyni i v profesionální gastronomii je nerezová ocel. Nerezové nádobí je cenově výhodné při nákupu, nevyžaduje složitou údržbu, je odolné proti poškození a má téměř neomezenou životnost. Jenže.

V porovnání s některými dalšími v gastronomii používanými kovy, jako je hliník nebo měď, vede nerezová ocel hůř teplo, a nereaguje na ohřívání na indukci. Z tohoto důvodu výrobci nerezového nádobí dnes do konstrukce hrnců a pánví dávají tlusté sendvičové dno obsahující plotnu z uhlíkové, tedy magnetické oceli. KitchenAid jde ale ještě dál.

Nerezové nádobí s vodivým jádrem

Standardní hliníkové nádobí není příliš hospodárné, pokud jde o použité teplo. Zhoršená distribuce tepla zároveň zhoršuje i výsledky vaření, smažení a pečení, protože může vlivem kontaktu se studeným jídlem docházet ke vzniku lokálně chladnějších míst. Tento problém již lepší výrobci z velké části vyřešili přidáním dalších, vodivějších kovů do sendvičového dna, zejména hliníku, ale někdy také mědi.

Vrstvené, tedy třívrstvé, pětivrstvé a dokonce sedmivrstvé nerezové nádobí KitchenAid dokonale spojuje vodivost hliníku a mědi s odolností a životností nerezové oceli. Získáte tak nádobí se širšími stěnami, výrazně lepší distribucí tepla a lepší akumulací. Toto nerezové nádobí kupují a používají opravdoví odborníci.

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
» Doporučte nás!

Provozovatel

HOMEWARE s.r.o.
Syrovice 349
664 67 Syrovice

Tel.: +420 725390797
E-mail: obchod@homeware.cz
HOT-LINE

tajine

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail pro odběr novinek:

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.