Barevná škála robotů KitchenAid Artisan

jak si vybrat kuchyňský robotMagazín > Články a zajímavosti

Kuchyňské roboty KitchenAid vynikají především výkonem a životností, která souvisí s celokovovou konstrukcí. To ale není všechno.

Model Artisan 5KSM150, který je určený především do domácnosti, nabízí na trhu naprosto neopakovatelnou škálu barev. KitchenAid vyšel vstříc těm, co se v barvách raději drží při zemi, i těm, kteří to vnímají přesně naopak.

Nepřehlédněte možnost vyzdobit si kuchyni větším počtem spotřebičů KitchenAid ve stejné barvě.


 

Jednoduchý ale robustní kuchyňský robot Artisan není vlajkovou lodí americké značky KitchenAid náhodou. S obrovským úspěchem se vyrábí už několik lidských generací, a to v rozporu s některými trendy, kdy se levné nahrazuje levnějším a plastové plastovějším. Robot Artisan je úplně celý kovový, přímý pohon je řešen masivními ozubenými koly a vnější karosérie je rovněž kovová.

Část robotů KitchenAid Artisan, které pracují v amerických domácnostech, byla vyrobena někdy těsně po válce, taková je to kvalita. Vývoj znamenal modernizaci některých detailů, poctivá konstrukce ale zůstala. Nadto se dnes vyrábí tyto famózní roboty v široké škále moc pěkných barev:

Všechny barvy robotů Artisan 5KSM150

kuchyňské roboty KitchenAid výběr všech barev

Když je něco z poctivého kovového odlitku a má to vydržet třeba i dvě generace, to ještě neznamená, že by to nemělo být pěkné. Společnost KitchenAid přišla s takovou paletou barev, že si tu svoji najdou příznivci neokázalé klasiky, jásavých barev, tlumených pastelových odstínů, kovových a metalických barev, matných i vysokého lesku.

Barvy robotů KitchenAid Artisan vycházejí v ucelených řadách inspirovaných důležitými svátky a příležitostmi, které se týkají domácí kuchyně. Jsou to Vánoce a Velikonoce, Den Sv. Valentýna a Halloween, Den matek, Den otců, léto, podzim a speciální oslavy.

Paleta Bílé Vánoce

kuchyňský robot Artisan paleta bílé Vánoce

Vánočními svátky, Štědrým večerem a plným stolem skvělého domácího cukroví je inspirovaná paleta Bílé Vánoce, K elegantní Bílé tu máme hřejivé a cukrovím vonící odstíny Mandlové a Bílé kávy. Jemně metalická barva Jablečný mošt připomíná blýskavé vánoční ozdoby a evokuje vůni koření od vánočního stolu. S těmito několika barvami si krásnou atmosféru zimních svátků můžete připomínat celý rok.

Paleta Valentýn

kuchyňské roboty Artisan paleta Valentýn

Den sv. Valentýna je plný růží a rafinovaných višňových bonbonů v krabičkách ve tvaru srdce. Červená metalíza, nebo Královská červená obě symbolizují smyslnou vášeň a zamilované srdce. Romantičtější nádech má lehčí odstín Malinové zmrzliny a diamanty, klíč k srdci vaší vyvolené, připomíná zrcadlově vyleštěný Chrom.

Velikonoční paleta

velikonoční barvy robotů Artisan

Jarní probouzení přírody se nese ve znamení svěžích odstínů velikonočních pentlí a malovaných vajíček. Tato veskrze optimistická paleta je zastoupena Růžovou, Žlutou a Zeleným jablkem, doplněnými barvou posledního tajícího ledu - Ledově modrou. Zejména pokud jste fanoušky skandinávského stylu zařízení interiéru, budou vám tyto světlé pastelové barvy dělat spoustu radosti.

Paleta Den otců

Den otců, barevná škála kuchyňských robotů KitchenAid Artisan

Barevná škála, která evokuje sílu a rafinovanost mužského světa, se prezentuje Modrou metalízou, Kávovou barvou, Broušeným niklem a Medově zlatou. Najdete zde barvy luxusních sportovních aut, sportovně laděnou modrou, i kávovou, evokující odpočinek ve sportovním klubu.

Paleta Den matek

KitchenAid artisan roboty paleta den matek

Květiny ke Dni matek se rozvoní spolu Šeříkovou a Fuchsiovou barvou kuchyňských robotů. Krásné odstíny, které dodají barevný akcent jinak fádní kuchyni starého domu. Barva Terakota naproti tomu potěší milovnici květin a zahrádky, protože ladí s nejčastější barvou květináčů a příjemně prohřívá interirér. Stříbřitě šedá je pak pro všechny, kteří před okázalostí dávají přednost kráse v detailech. Metalický ocelový odstín svoji krásu ukazuje až při pohledu zblízka.

Podzimní paleta

Roboty Artisan barvy podzimu

Dny, kdy se sluníčko pomalu loučí a nad krajinou se houfují stěhovaví ptáci, bývají prozářené typickými barvami podzimu. Tato paleta vedle jásavě Žluté papriky a hřejivě domácké Broušené mědi nabízí marmeládovou vůni Ostružinové, nebo temnou Kobaltovou modrou, připomínající mrazivé noci plné hvězd.

Paleta Halloween

paleta barev kitchenaid artisan haloween

Svátek duchů, strašidel a vyřezávaných dýní rozehrává na vašem stole paletu barev noci - leskle Černé a matně Černé litiny, doplněné barvami vílího prášku ve Světle šedé metalíze a všudypřítomných dýní v Mandarinkové.

Zvláštní příležitosti

kuchyňské roboty Artisan

Paletě pro zvláštní příležitosti dominuje Matně perlová, barva svatebních šatů nevěsty, ubrusů pod sváteční tabulí a pentlí ve vlasech družiček. Robot v barvě nejkrásnějšího dne v životě mladé ženy zůstane jako krásná připomínka dominantou kuchyně. Modrá metalíza je barvou stužek a doplňků a nebo také svatební cesty k moři. Oba tyto roboty se prodávají v základu se skleněnou mísou.

Letní barva

kuchyňský robot Artisan letní barva

Tyrkysově modré jsou hlubiny Egejského moře nebo Karibiku. S Křišťálově modrou letní barvou si můžete připomínat dovolenou snů i v průběhu sychravé zimy.

Nadčasová barva

kuchyňský robot Artisan barva pistáciová

Svěží Pistáciová je barvou letního mlsání, vzpomínek na půjčenou Vespu na dovolené v Itálii, barevnou paletu francouzského venkova v Provence, voní a chutná vždycky skvěle. Nadčasová.

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
» Doporučte nás!

Provozovatel

HOMEWARE s.r.o.
Syrovice 349
664 67 Syrovice

Tel.: +420 725390797
E-mail: obchod@homeware.cz
HOT-LINE

tajine

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail pro odběr novinek:

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.